Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için her sahada var gücümüzle çalışıyoruz

Sürüdülebilirliğin uygulanabileceği her alanda; çevresel, sosyal ve yönetişimsel faktörlerin en etkin şekilde birlikte çalışmasına destek sunuyoruz.

Çalışmalarımızı paydaşlarımızın tamamı için gerçekleştirilebilir hedefler ve daha da önemlisi yaşam tarzı haline getirmek bizim en önemli etkimizdir.

İnsanları değil, fikirleri ve hayata geçen kadarının gücüne inanıyoruz. Bireyselden toplumlara ulaşacak geniş  bir etki ağının kuvvetini biliyoruz. Bu nedenle inovatif ve vizyoner bir ekiple manifestomuzdan başlayarak tarihi yeniden yazmak için kollarımızı sıvadık. 

greennovation manifestosunu okuyun

CEO

Nurcan Talay

VİZYONUMUZ

Gezegenimizin sürdürülebilirliği için liderlik eden, inovatif çözümler sunan ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak

Vizyonumuz, her sektörde sürdürülebilir uygulamaları teşvik eden, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sorumlu bir iş dünyası yaratmaktır. Bu vizyon, yalnızca günümüzün zorluklarını ele almakla kalmayıp, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını da karşılayan çözümler geliştirmeyi hedefler. Her bireyin ve kuruluşun, dünyayı daha sürdürülebilir kılmak için ilham aldığı ve harekete geçtiği bir geleceği tasavvur ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilirlik danışmanlığı alanında, çevresel, sosyal ve ekonomik dengeyi sağlamak için kuruluşlara yenilikçi ve etkili çözümler sunarak, gezegenimizin korunmasına ve toplumsal refahın artırılmasına katkıda bulunmak.

yol arkadaşlarımız

Pelerinsiz Kahramanlarla Tanışın

Director

Michael Brown

Vice Director

Nicholas Sparks

Vice Director

Nikita Burrows

General Manager

Michael Wayne

Manager

Nadia Rosenthal

Manager

Alex Warren

NEDEN BİZ?

Uzman ekibimizle doğru bilgiyi işinizin ve dünyanın sürdürülebilirliği için kullanıyoruz.

İnovatif sürdürülebilirlik projeleri, çevresel, ekonomik ve sosyal faydaları optimize etmeyi hedefleyen yenilikçi yaklaşımlar içerir. Bu projeler genellikle yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı, enerji verimliliğini artıran teknolojiler, atık yönetimi ve geri dönüşüm, su tasarrufu ve sürdürülebilir tarım uygulamaları üzerine odaklanır. Örneğin, akıllı şehir çözümleri, enerji tüketimini azaltmak için sensör ve veri analitiği kullanırken, dikey tarım ve hidroponik sistemler şehir içi tarımı teşvik eder. Ayrıca, döngüsel ekonomi modelleri, atık ürünlerin yeniden kullanımını ve kaynakların daha verimli yönetilmesini sağlar. Bu tür projeler, hem gezegenimizin geleceği için hem de ekonomik büyüme ve toplumsal refah için kritik öneme sahiptir.

Düşündüren içgörüler, doğrulanmış araştırmalar ve metrik veriler doğru kararlar almanıza yardımcı olur!